wizytówki w pudełkuWizytówka – zwykły, zazwyczaj prostokątny, kartonik z danymi.
Czy na pewno tylko tyle? Współcześnie potrzeba czegoś więcej.

Produkty wykonane przez naszą firmę to profesjonalna identyfikacja i atrakcyjna reklama w jednym.

Dzięki dobrze zaprojektowanej i wykonanej wizytówce, poszerzysz swoje kontakty biznesowe oraz skutecznie zachęcisz do swoich usług. Oferujemy praktycznie nieograniczone możliwości wyboru papierów czy uszlachetnień. Oferujemy pomoc na każdym etapie powstawania produkty, tak by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Zajmujemy się projektowanie graficznym wizytówek oraz pomocą w doborze papieru, uszlachetnień czy sposobu wydruku. Jednakże wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również sam wydruk wg wytycznych klienta.

Realizujemy zamówienia niestandardowe, już od 100 szt. Krótkie terminy realizacji. Zamówienia przyjmujemy zarówno przez Internet jak i osobiście u nas w firmie.

Potrzebujesz nietypowego, wyróżniającego się produktu? Bardzo dobrze trafiłeś. Z szerokiego wachlarza możliwości oferujemy np. wizytówki wypukłe (3D), rozkładane, w niestandardowych rozmiarach, ekologiczne, warstwowe, plastikowe, bardzo grube, hot-stamping, MultiLoft, z lakierem wybiórczym UV, ekskluzywne wizytówki złocone i srebrzone.

Tradycyjne wizytówki drukujemy na papierze aż 400g kreda mat.
Tylko u nas!

Foliowanie asortymentu, jako forma zabezpieczenia i nadania dodatkowego efektu „specjalnego” to prosty i doskonały sposób na wyróżnienie się z tłumu. Oferujemy folię matowe, błyszczące oraz soft-touch.

Jaki jest cennik projektu i wydruku wizytówek?

Szczegóły ustalamy indywidualnie. Ceny zależą przede wszystkim od nakładu (nieograniczone możliwości) oraz wyboru papieru i uszlachetnień.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty.

Zapraszamy do kontaktu.