KalendarzeStanowią doskonałe narzędzie reklamowe, a jednocześnie pozwalają pracownikom lepiej identyfikować się z firmą. Kalendarze są niezwykle przydatne nie tylko w biurze, ale również w domu, możemy zaznaczać w nich daty spotkań, wizyt lekarskich czy urodzin bliskich. Dlatego są bardzo przydatnym gadżetem, z którego wszyscy obdarowani klienci chętnie skorzystają.

Takie kalendarze reklamowe dają firmom wiele możliwości, mogą one umieścić na nich bowiem logo i nazwę przedsiębiorstwa, godziny otwarcia, a nawet zakres świadczonych usług. Następnie obdarowani takimi gadżetami klienci używając ich będą nieustannie widzieć tą ofertę, dzięki czemu jeśli zdecydują się z niej skorzystać będą mogli zrobić to od razu.

Jednak taki kalendarz to nie tylko doskonały gadżet reklamowy, ale również dobry pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Dzięki temu, że można go spersonalizować będzie stanowił wspaniałą pamiątkę.

Klientom oferujemy kalendarze biurkowe, ścienne, książkowe, trójdzielne lub z grawerem. Tak szeroki wybór pozwoli każdemu z nich znaleźć odpowiedni dla siebie.

Każdy z nich w zależności od wielkości różni się powierzchnią reklamową do zagospodarowania. Jednak zawsze uda się umieścić na nich najważniejsze informacje, takie jak logo, nazwa, czy zakres usług. Decydując się na nasze produkty klienci mogą wybierać spośród wielu kolorów i wzorów. W ten sposób mogą oni uzyskać niepowtarzalne realizacje.

Kalendarze 2024 – OFERTA