reklama zewnętrznaDoskonale się sprawdzi jeśli zależy nam na dużym zasięgu i dotarciu do różnego rodzaju odbiorców. Reklama zewnętrzna każdego dnia dociera do kilku, a nawet kilkunastu tysięcy osób, które przechodzą lub przejeżdżają obok niej w drodze do szkoły, pracy lub podczas spaceru.

W ramach naszych usług wykonujemy je metodą cyfrową i offsetową, dzięki czemu umieszczone nadruki są trwałe, wytrzymałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, śnieg czy promieniowanie UV.

Oferowana przez nas reklama zewnętrzna obejmuje banery, tablice, szyldy firmowe oraz informacyjne, kasetony, bilbordy, tablice, potykacze i wiele innych. Taka forma promocji danej firmy, produktów lub usług to doskonały sposób, który pozwala na częsty kontakt z potencjalnymi klientami z różnych obszarów. Dzieje się tak ponieważ takie realizacje można umieścić w centrum miasta, poza nim, a także w różnych miastach.

Jednak to nie wszystko, ponieważ warto zwrócić uwagę, że reklama zewnętrzna jest także bardzo funkcjonalna. Dobrze sprawdzi się zarówno do promowania istniejących już produktów, jak i tych które dopiero wchodzą na rynek. Ogromne znaczenie ma również fakt, że tego typu realizacje zwracają na siebie uwagę nie tylko pieszych, ale również osoby przemieszczające się za pomocą rowerów lub samochodów.

Naszym klientom oferujemy szeroki wybór kolorów, dokładne i wyraźne grafiki i krótki czas realizacji zamówionych produktów. W ten sposób wybrana przez nich reklama zewnętrzna na pewno zostanie zauważona przez odbiorców.

W dzisiejszych czasach przekaz marketingowy dociera do odbiorców z każdej strony – telewizji, mediów społecznościowych, a także z ulicy. Właśnie dlatego powinieneś zadbać o to, aby Twoja reklama zewnętrzna była rzucająca się w oczy i atrakcyjna dla potencjalnego Klienta. Z naszą pomocą stworzysz różnego rodzaju banery, tablice czy potykacze wykonane z wysokiej jakości materiałów w nowoczesnej technologii umożliwiającej uzyskanie wyraźnego wzoru w wybranym przez Ciebie kolorze.

Drukarnia ASC GLOBAL pomoże Ci dotrzeć do nowej grupy odbiorczej poprzez wykonanie i dostarczenie profesjonalnych materiałów marketingowych do zewnętrznej ekspozycji. Przygotowywanie potykacze reklamowe, bannery czy bilboardy sprawdzą się wielu branżom oferujących różnorodne produkty i usługi. Prowadzisz salon kosmetyczny na dużym osiedlu i chcesz przyciągnąć do siebie Klientki z okolicy? A może sprzedajesz produkty w całej Polsce i chcesz, aby dowiedział się o Tobie każdy przechodzień, pasażer komunikacji miejskiej lub kierowca? Bez względu na to, jaki jest Twój cel marketingowy, nasza drukarnia pomoże Ci go zrealizować!