broszuryDoskonale sprawdzą się jako skuteczna forma reklamy, za pomocą której klienci będą mogli uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Drukowane przez nas broszury wykonujemy zarówno metodą offsetową, jak i cyfrową.

Metoda offsetowa będzie dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą wydrukować broszury w dużej ilości i doskonałej jakości. Co więcej taka forma druku pozwala na szeroki wybór kolorów w jakich broszury zostaną wykonane oraz niewielkie koszty wykonania.

Natomiast metoda cyfrowa będzie dobra dla osób, które nie potrzebują dużej ilości egzemplarzy, a także tych, którym zależy na jak najszybszej realizacji.

Broszury mogą być bardzo skuteczną formą reklamy jeśli zostaną stworzone ciekawie. Warto pamiętać, aby umieścić w nich ważne informacje, a jednocześnie nie przesadzić z ilością zamieszczonego w nich tekstu. Co więcej powinny one zostać dopasowane kolorystycznie do barw danej firmy i zawierać najważniejsze i niezbędne dla potencjalnego odbiorcy informacje.

Nasze broszur wykonujemy w wersji szytej lub klejonej w zależności od potrzeb. Wzbogacamy je także o różnego rodzaju uszlachetnienia, a także możemy pokryć je folią mat lub soft – touch. Za ich pomocą całość nadruku stanie się odporna na ścieranie oraz wilgoć.

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, w związku z tym wychodzimy im naprzeciw i wykonujemy broszury również w niskich nakładach. Takie rozwiązanie sprawia, że mogą je u nas tworzyć zarówno właściciele dużych, jak i małych firm, dla których stworzymy je w odpowiedniej ilości egzemplarzy.