broszuryZależy Ci na skutecznym i efektownym rozpowszechnieniu ogłoszeń firmowych, nowinek produktowych czy przedstawieniu oferty swojej działalności szerszemu gronu Klientów? W takim razie profesjonalna broszura reklamowa lub informacyjna będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! W drukarni ASC GLOBAL oferujemy wykonanie takich materiałów metodą offsetową i cyfrową tak, aby były w pełni dostosowane do Twojej wizji. Nasza drukarnia przygotowuje broszury zarówno w dużym, jak i małym nakładzie w zależności od rozmiaru Twojego przedsiębiorstwa.

Zadbamy o to, aby informacje lub treści reklamowe przedstawione na materiale ulotnym, jak i zastosowana kolorystyka zostały jak najlepiej oddane tak, aby dostarczyć Ci produkt wysokiej jakości, który zaskoczy Twoich Klientów i zachęci ich do podjęcia pożądanego działania. Drukarnia ASC GLOBAL przygotowująca broszury to pracownia, której możesz z pełnym zaufaniem powierzyć swój projekt i mieć pewność, że zajmą się nim najlepsi specjaliści. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów zamówienia i stwórz skuteczną reklamę lub materiał informacyjny na miarę swojego biznesu!

Doskonale sprawdzą się jako skuteczna forma reklamy, za pomocą której klienci będą mogli uzyskać wszelkie niezbędne informacje. Drukowane przez nas broszury wykonujemy zarówno metodą offsetową, jak i cyfrową.

Metoda offsetowa będzie dobrym rozwiązaniem dla klientów, którzy chcą wydrukować broszury w dużej ilości i doskonałej jakości. Co więcej taka forma druku pozwala na szeroki wybór kolorów w jakich broszury zostaną wykonane oraz niewielkie koszty wykonania.

Natomiast metoda cyfrowa będzie dobra dla osób, które nie potrzebują dużej ilości egzemplarzy, a także tych, którym zależy na jak najszybszej realizacji.

Broszury mogą być bardzo skuteczną formą reklamy jeśli zostaną stworzone ciekawie. Warto pamiętać, aby umieścić w nich ważne informacje, a jednocześnie nie przesadzić z ilością zamieszczonego w nich tekstu. Co więcej powinny one zostać dopasowane kolorystycznie do barw danej firmy i zawierać najważniejsze i niezbędne dla potencjalnego odbiorcy informacje.

Nasze broszur wykonujemy w wersji szytej lub klejonej w zależności od potrzeb. Wzbogacamy je także o różnego rodzaju uszlachetnienia, a także możemy pokryć je folią mat lub soft – touch. Za ich pomocą całość nadruku stanie się odporna na ścieranie oraz wilgoć.

Wiemy, że nasi klienci mają różne potrzeby, w związku z tym wychodzimy im naprzeciw i wykonujemy broszury również w niskich nakładach. Takie rozwiązanie sprawia, że mogą je u nas tworzyć zarówno właściciele dużych, jak i małych firm, dla których stworzymy je w odpowiedniej ilości egzemplarzy.