zaproszeniaDostępne są w wielu różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i wzorach. Zaproszenia papierowe wykorzystuje się bardzo często, ponieważ to najlepsza i najbardziej odpowiednia forma, za pomocą której można poinformować Gości o miejscu, dacie i innych szczegółach spotkania.

Doskonale wiemy, że każdy klient ma inny gust i ma wobec naszych realizacji inne oczekiwania. W związku z tym zapewniamy pełną swobodę jeśli chodzi o kształt, technikę, czy rodzaj wykonywanego zdobienia.

Oferowane przez nas zaproszenia możemy stworzyć na wielu różnych rodzajach papieru. Co więcej ich pokrycia tworzymy z foli mat, soft – touch lub błysk. Pierwsza z nich daje efekt matowej powłoki, natomiast folia soft – touch prezentuje się równie doskonale, a jednocześnie zabezpiecza nadruk przed ścieraniem. Podobnie jest w przypadku folii błysk, która chroni, a jednocześnie zwiększa intensywność kolorów.

Co więcej wybrane przez klientów projekty możemy wydrukować w rozmiarach niestandardowych jeśli zaistnieje taka potrzeba. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które cenią sobie oryginalne i niepowtarzalne realizacje.

Nasze zaproszenia wykonujemy na uroczystości, takie jak chrzciny, komunie, wesela, urodziny, rocznice i wiele innych okazji. Dobrze wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiednie zaproszenia w sklepach stacjonarnych.

Z naszą pomocą klienci mogą dokładnie odzwierciedlić swój projekt i zachwycić nim wszystkich zaproszonych Gości. Sprawdź naszą ofertę, zleć nam wykonanie i przekonaj się sam.