druk wielkoformatowyChcesz, aby reklama Twojej firmy, produktów lub usług, była widoczna nawet z daleka? Rozwiązaniem, które sprawdzi się zarówno w zamkniętej, jak i na otwartej przestrzeni będą przygotowywane przez nas druki wielkoformatowe. W ASC GLOBAL wykonujemy takie projekty skupiając się na tym, aby były jak najwyższej jakości, dlatego do pracy wykorzystujemy nowoczesne plotery, tusze na bazie rozpuszczalnika oraz technologie umożliwiające stworzenie trwałego obrazu.

Drukarnia wieloformatowa ASC GLOBAL to miejsce, do którego powinieneś się zgłosić w poszukiwaniu wykonawcy profesjonalnych bannerów reklamowych, plakatów, bilboardów czy innych materiałów marketingowych o niestandardowych gabarytach. W ramach oferowanej przez nas usługi wykonujemy zarówno realizacje w formie fototapet stosowanych w placówkach firmowych, folii i oklein na szyby lub witryny sklepowe, a także szyldów i tablic znajdujących się na zewnątrz. Dzięki wysokiej odporności druki wielkoformatowe sprawdzą się w różnych warunkach atmosferycznych lub innym wymagającym środowisku – warsztatach, zakładach produkcyjnych, a nawet myjniach samochodowych!

Jest on jedną z najpopularniejszych form wykorzystywanych do tworzenia dużych i efektownych realizacji, takich jak reklamy umieszczane na szyldach, tablicach, bilbordach i wielu innych powierzchniach.

Druk wielkoformatowy jest odporny na działanie różnego rodzaju czynników atmosferycznych, takich jak opady, czy promieniowanie UV w związku z tym najczęściej wykorzystywany jest do tworzenia realizacji umieszczanych na zewnątrz. Odpowiednio wykonany druk wielkoformatowy nie zmywa się, ani nie blaknie, dzięki czemu stanowi on opłacaną inwestycję.

Klienci decydujący się na tego typu realizacje powinni wiedzieć, że jest to doskonała forma reklamy. Najlepiej jest umieścić ją w miejscu, przez które każdego dnia przechodzi duża ilość osób, tak duży format sprawia, że plakatu nie da się nie zauważyć. Co więcej pozawala ona dotrzeć do bardzo dużego grona odbiorców stanowiących potencjalnych klientów.

Oferowane przez nas realizacje wielkoformatowe wykonujemy na różnego rodzaju podłożach, dzięki czemu Klienci mają wiele możliwości.

Tego typu druk wykonujemy na płótnie, ale również na folii. W ramach naszych usług tworzymy też fototapety zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Dzięki temu, że druk wielkoformatowy jest odporny na różnego rodzaju uszkodzenia nie trzeba go laminować jeśli zostanie umieszczony na zwykłej przestrzeni. Dodatkowa laminacja może być przydatna jeśli wykorzystuje się go w myjniach lub na samochodach, gdzie ryzyko uszkodzenia jest znacznie większe.

Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, która będzie miała dobrą jakość i będzie odporna na działanie różnego rodzaju czynników zewnętrznych, to sprawdź naszą ofertę.