Proponujemy rozwiązania, które są niezbędne dla każdego współczesnego przedsiębiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki firmowe, osobiste, kieszonkowe, bankowe i nie tylko. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby zapewnić naszym Klientom szeroki wybór stempli do zarówno użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Oferujemy również dodatkowe elementy, takie jak suche stemple, pióra, numeratory, datowniki oraz tusze i poduszki wymienne.

Pieczątki wykonujemy zarówno technologią fleszową, jak i laserową, ściśle przestrzegając wyznaczonego terminu realizacji zlecenia. Proponujemy bogatą paletę kolorystyczną obić oraz wykorzystanych tuszy. Istnieje również możliwość wykonania grawera na obudowie, w postaci dowolnego napisu, czy też prostego logo firmy, przy użyciu urządzenia UNIVERSAL LASER SYSTEMS.

Zapraszamy do współpracy.

Linia PRINTER IQ

Nowy Printer IQ firmy COLOP łączy wszystkie zalety pieczątki samotuszującej z wyjątkowym wizerunkiem. Okienko indeksujące XXL – daje możliwości personalizacji na najwyższym poziomie – czyniąc tę linię unikalną… tak jak Ty! Liczne innowacje i fascynujące techniczne szczegóły gwarantują precyzyjne i łatwiejsze używanie produktu.

Linia PRINTER Compact

Najpopularniejsze automaty samotuszujące firmy COLOP. Wyróżnia je doskonała konstrukcja i najwyższa jakość wykonania. Posiadają w wymianie poduszkę zastępczą, zapewniającą czytelne i wyraziste odbicie. Różne kolory obudów i odbić. Zatyczka w kolorze oprawy pozwala zmniejszyć gabaryty pieczątki i chroni ją przed uszkodzeniami.

Linia Stamp Mouse

Jedyna w swoim rodzaju, kompaktowa, bardzo poręczna pieczątka osobista. Innowacyjny system otwierania. Niezwykle praktyczna, lekka i bardzo wygodna. Dostępne w wielu kolorach.

Linia Pocket Stamp

Pieczątka osobista, która idealnie mieści się w każdej kieszeni i jest zawsze pod ręką. Lekka obudowa o niewielkich rozmiarach umożliwia przechowywanie jej nawet w kieszeni, gwarantując szybki dostęp do produktu w wymaganej chwili i każdym miejscu. Są dostępne różne rozmiary i kształty płytki tekstowej.

Printer trójkątny, okrągły, owalny, kwadratowy i prostokątny

Są to pieczątki dopasowujące się kształtem do użytkownika. Idealne dopasowane obudowy pozwalają na praktyczne rozmieszczenie treści na płytce tekstowej w różnym kształcie

Classic Line

Metalowy rdzeń i obudowa zapewniają trwałość i stabilność produktu podczas bardzo intensywnego użytkowania. Automaty zostały zaopatrzone w zabudowany kosz, stopki antypoślizgowe i pozycjoner. Różne kolory poduszek, wersje z datownikiem i więcej!

Office Line

Są to mocne automaty szkieletowe o bardzo trwałej konstrukcji. Niezwykle stabilne, niezawodne podczas intensywnego użytkowana. Dostępne w różnych wersjach.

Green Line

Produkty o wyjątkowych cechach i strategicznym znaczeniu. W trosce o ochronę zasobów naturalnych wspieramy produkcję innowacyjną, która chroni najcenniejsze surowce i dąży do minimalizacji odpadów. Jeśli posiadasz w swojej firmie produkty ekologiczne, wprowadzając pieczątki tej serii zadbasz o spójność swych działać.

Datowniki i numeratory

W zależności od potrzeb znajdą Państwo w ofercie małe, solidnie wykonane datowniki z serii Mini Line lub większe, w metalowej obudowie z serii Classic. Wymienne poduszki, różne wersję kolorystyczne i idealne odbicia.

Expert Line

Bardzo trwałe automaty szkieletowe o dużej powierzchni płytki sięgającej nawet 55×106 mm. Niezwykle stabilne i niezawodne.

Tusze i poduszki wymienne

Zestawy tuszy zastępczych do szerokiego zastosowania. Znakowanie mięsa, serów, jajek, szkła, skóry itp.

Horray

Najwyższa światowa półka numeratorów z metalową czcionką. Automaty te zapewniają wzorowe odbicia oraz wygodę w użytkowaniu.

Suche stemple

Suche stemple COLOP tworzą bardzo trwałą a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć tłoczoną. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw.

Pióra i długopisy z pieczątką

Produkty Heri przedstawia pełną ofertę wysokiej jakości piór i długopisów, umożliwiających wykonanie odbicia w dowolnym momencie.