Prowadzisz własny biznes i często podpisujesz ważne dokumenty z nowymi pracownikami, kontrahentami lub Klientami? W takim razie oprócz solidnego długopisu będzie Ci potrzebny również profesjonalny stempel z nazwą i logo firmy, adresem do korespondencji oraz najważniejszymi danymi przedsiębiorstwa. Wykonanie takiej pieczątki zlecisz specjalistom z pracowni ASC GLOBAL w Lublinie, gdzie zajmujemy się profesjonalnym wyrobem akcesoriów biurowych dla różnych instytucji – banków, firm, hoteli – czy Klientów indywidualnych.

Proponujemy rozwiązania, które są niezbędne dla każdego współczesnego przedsiębiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki firmowe, osobiste, kieszonkowe, bankowe i nie tylko. Stale poszerzamy nasz asortyment, aby zapewnić naszym Klientom szeroki wybór stempli do zarówno użytku profesjonalnego, jak i prywatnego. Oferujemy również dodatkowe elementy, takie jak suche stemple, pióra, numeratory, datowniki oraz tusze i poduszki wymienne.

Oferujemy wyrób pieczątek z różnych linii, z którymi możesz zapoznać się na naszej stronie internetowej. W zależności od tego, w jakim stylu ma być wykonany stempel i do czego służyć polecimy Ci zarówno wersje kompaktowe, które zabierzesz w trasę do aktówki, a także większe automaty szkieletowe do stosowania w przestrzeni biurowej. Wyrabianie stempli w naszej pracowni odbywa się na zamówienie – wystarczy, że przedstawisz nam najważniejsze informacje, a my w możliwie najkrótszym czasie przygotujemy dla Ciebie pieczątki.

Pieczątki wykonujemy zarówno technologią fleszową, jak i laserową, ściśle przestrzegając wyznaczonego terminu realizacji zlecenia. Proponujemy bogatą paletę kolorystyczną obić oraz wykorzystanych tuszy. Istnieje również możliwość wykonania grawera na obudowie, w postaci dowolnego napisu, czy też prostego logo firmy, przy użyciu urządzenia UNIVERSAL LASER SYSTEMS.

Zapraszamy do współpracy.

Pieczątki automatyczne

Linia PRINTER IQ

Nowy Printer IQ firmy COLOP łączy wszystkie zalety pieczątki samotuszującej z wyjątkowym wizerunkiem. Okienko indeksujące XXL – daje możliwości personalizacji na najwyższym poziomie – czyniąc tę linię unikalną… tak jak Ty! Liczne innowacje i fascynujące techniczne szczegóły gwarantują precyzyjne i łatwiejsze używanie produktu.

Linia PRINTER COMPACT PRO

Najpopularniejsze automaty samotuszujące firmy COLOP. Wyróżnia je doskonała konstrukcja i najwyższa jakość wykonania. Posiadają w wymianie poduszkę zastępczą, zapewniającą czytelne i wyraziste odbicie. Różne kolory obudów i odbić. Zatyczka pozwala zmniejszyć gabaryty pieczątki i chroni ją przed uszkodzeniami.

Printer trójkątny, okrągły, owalny, kwadratowy i prostokątny

Są to pieczątki dopasowujące się kształtem do użytkownika. Idealne dopasowane obudowy pozwalają na praktyczne rozmieszczenie treści na płytce tekstowej w różnym kształcie

Classic Line

Metalowy rdzeń i obudowa zapewniają trwałość i stabilność produktu podczas bardzo intensywnego użytkowania. Automaty zostały zaopatrzone w zabudowany kosz, stopki antypoślizgowe i pozycjoner. Różne kolory poduszek, wersje z datownikiem i więcej!

Office Line

Są to mocne automaty szkieletowe o bardzo trwałej konstrukcji. Niezwykle stabilne, niezawodne podczas intensywnego użytkowana. Dostępne w różnych wersjach.

Green Line

Produkty o wyjątkowych cechach i strategicznym znaczeniu. W trosce o ochronę zasobów naturalnych wspieramy produkcję innowacyjną, która chroni najcenniejsze surowce i dąży do minimalizacji odpadów. Jeśli posiadasz w swojej firmie produkty ekologiczne, wprowadzając pieczątki tej serii zadbasz o spójność swych działać.

Pieczątki kieszonkowe

Linia Stamp Mouse

Jedyna w swoim rodzaju, kompaktowa, bardzo poręczna pieczątka osobista. Innowacyjny system otwierania. Niezwykle praktyczna, lekka i bardzo wygodna. Dostępne w wielu kolorach.

Linia Pocket Stamp

Pieczątka osobista, która idealnie mieści się w każdej kieszeni i jest zawsze pod ręką. Lekka obudowa o niewielkich rozmiarach umożliwia przechowywanie jej nawet w kieszeni, gwarantując szybki dostęp do produktu w wymaganej chwili i każdym miejscu. Są dostępne różne rozmiary i kształty płytki tekstowej.

Datowniki, stemple drewniane, tusze

Datowniki i numeratory

W zależności od potrzeb znajdą Państwo w ofercie małe, solidnie wykonane datowniki z serii Mini Line lub większe, w metalowej obudowie z serii Classic. Wymienne poduszki, różne wersję kolorystyczne i idealne odbicia.

Expert Line

Bardzo trwałe automaty szkieletowe o dużej powierzchni płytki sięgającej nawet 55×106 mm. Niezwykle stabilne i niezawodne.

Tusze i poduszki wymienne

Zestawy tuszy zastępczych do szerokiego zastosowania. Znakowanie mięsa, serów, jajek, szkła, skóry itp.

Horray

Najwyższa światowa półka numeratorów z metalową czcionką. Automaty te zapewniają wzorowe odbicia oraz wygodę w użytkowaniu.

Suche stemple

Suche stemple COLOP tworzą bardzo trwałą a jednocześnie subtelną i elegancką pieczęć tłoczoną. Odbicie wykonane za pomocą suchego stempla podkreśla rangę dokumentów, certyfikatów, zaproszeń i świadectw.

Pióra i długopisy z pieczątką

Produkty Heri przedstawia pełną ofertę wysokiej jakości piór i długopisów, umożliwiających wykonanie odbicia w dowolnym momencie.