roll-upDzięki temu, że nie zajmują wiele miejsca można je łatwo złożyć i rozłożyć. Roll – Up to doskonała forma reklamy dla każdej firmy. Doskonale sprawdzi się na różnego rodzaju targach, czy stoiskach podczas dni otwartych, a także na różnego rodzaju konferencjach i prelekcjach biznesowych.

Te produkty reklamowe dostępne są w kilku różnych rozmiarach, a ich szerokość może wynosić od kilkudziesięciu centymetrów do ponad metra. Tak duży wybór pozwala właścicielom firm oraz innym klientom na znalezienie odpowiedniego rozmiaru i dopasowanie go do swoich potrzeb.

Dysponujemy wieloma nowoczesnymi urządzeniami, dzięki którym możliwe jest tworzenie tego typu wydruków wysokiej jakości i dobrej rozdzielczości. Mają one ogromne znaczenie szczególnie w przypadku dużych realizacji, na których często widać różnego rodzaju niedoskonałości. Klienci korzystający z naszych usług nie muszą się tym martwić, bo nasze realizacje są odpowiednio dopasowane.

Oferujemy Roll-Up w wersji standard, premium oraz delux, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiedni. Nasze produkty doskonale sprawdzą się zarówno stojąc wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Takie rozwiązanie daje wiele możliwości i pozwala na wykorzystanie Roll-Up także na stoiskach tymczasowych.

Szybkość oraz łatwość złożenia tego typu form reklamy sprawia, że można je łatwo transportować w dowolne miejsce. Decydując się na zamówienie Roll –Up warto zastanowić się nad grafiką oraz napisem, które będą na nim umieszczone. Należy wybrać takie, które przyciągną wzrok i uwagę potencjalnych klientów.