NaklejkiJeśli szukasz niedrogiej, a jednocześnie skutecznej formy reklamy, to w takiej sytuacji doskonale sprawdzą się naklejki. Za ich pomocą możesz dać odbiorcom prosty i jasny przekaz.

Naklejki reklamowe posiadają mnóstwo zalet, nie zajmują wiele miejsca, można łatwo rozdać je przechodniom, są tanie i można je umieścić właściwie wszędzie. Taka forma reklamy pomoże także zapamiętać potencjalnym klientom nazwę oraz logo firmy.

Warto zauważyć, że w odróżnieniu od uciążliwych i nieustannie wyskakujących reklam cyfrowych naklejki nikomu nie przeszkadzają. Wręcz przeciwnie często potrafią zainteresować odbiorcę.

Oferujemy je w wielu różnych rozmiarach, zarówno tych bardzo małych do przyklejenia na produkty lub rozdania przechodniom. Jak i te w dużych rozmiarach, które doskonale sprawdzą się jako forma reklamy, na przykład na samochodach.

Doskonale wiemy też, że każdy klient potrzebuje inną liczbę tego typu produktów w związku z czym wykonujemy je w nakładach o różnej wielkości, tak aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klientów.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie produkty są trwałe i odporne na działanie różnego rodzaju czynników. Wykonujemy je zgodnie z wymaganiami klientów, tak aby były one spójne z kolorystyką danej firmy oraz dziedziną, w której działa.

Sprzedawane przez nas naklejki możemy również uszlachetnić za pomocą laminatu, dzięki czemu będą one odporne na ścieranie oraz nie będą tracić koloru na wskutek działania promieni UV. Co więcej takie uszlachetnienie pozwoli także na uzyskanie bardziej wyrazistej barwy.