Baner to popularna i prosta w przekazie forma reklamy. Może być drukowany na różnych podłożach i wykorzystywany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Najczęściej stanowi jasny przekaz informacyjny lub reklamowy. Tym samym niezwykle istotnym jest, żeby zadbać o profesjonalny projekt graficzny.

ASC GLOBAL kompleksowo zajmuje się zarówno projektowaniem banerów jak i ich późniejszym wydrukiem. Realizacja jest możliwa już od 1 szt., w dowolnym rozmiarze i w ekspresowym tempie.

Produkt ten może być wydrukowany za pomocą druku solwentowego, niezwykle odpornego na warunki atmosferyczne oraz za pomocą innych technik jak np. druk cyfrowy, druk fotograficzny, wydruk na płótnie canvas, druk na folii, druk na siatce mesh czy druk na plandece.

W swojej ofercie posiadamy również możliwość wydruku banerów One Way Vision czyli z efektem lustra weneckiego. Ta technika jest często wykorzystywana na pojazdach bądź wystawach.

Dodatkowo, na życzenia klienta, oferujemy zabezpieczenie wykonanych produktów poprzez laminowanie. Wydruk może być jednostronny lub dwustronny. Dodatkowo umożliwiamy oczkowanie pozwalające na łatwy montaż w dowolnym miejscu i zabezpieczenie brzegów przed uszkodzeniami. Zamawiając nasze banery możesz mieć pewność, że dostajesz produkt klasy premium, który może być wykorzystywany nawet przez lata.

Jeżeli interesuje Cię wydruk i/lub montaż wszelkiego rodzaju szyldów, reklamy na stelażach, billboardów czy folii to nasza firma spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Szczególną uwagę zwracamy na profesjonalne przygotowanie projektu graficznego oraz na monitorowanie całego procesu produkcji, od początku do końca. Gwarantujemy długotrwałą jakość nawet przy trudnych warunkach zewnętrznych.

Chcesz żeby billboard mijany na ulicy był zauważony i doceniony? Powierz kompleksową realizację kampanii reklamowej specjalistom z naszej firmy.

Banery odblaskowe lub podświetlane to kolejny produkt z którego jesteśmy dumni. Reklama tworzona przez ASC GLOBAL jest widoczna z daleka i jest maksymalnie skuteczna.

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy szczegółową ofertą. Cennik banerów jest ustalany indywidualnie wg specyfikacji i oczekiwań klientów.